שירותי אחסון ודטה סנטר

וירטואליזציה ושירותי הענן גלובל קלאוד מציעה שרותי וירטואליזציה ושירותי ענן במספר אתרים בעולם, תוך כדי שמירה על שרידות המערכות הפנימיות שלה , רשת גלובל קלאוד מתפרשת על מספר דטה סנטרים מרוחקים גאוגרפית אחד מהשני לפי הדרישות הרגולטוריות ומאפשרת לה לספק שרות רציף ולשמור על ההמשכיות העסקית שלה ושל לקוחותיה בנוסף לפתרונות שרידות והתאוששות מאסונות לפי דרישות הלקוחות. כל האתרים של גלובל קלאוד נהנים ממענה על תקני אבטחת המידע המחמירים ביותר וכוללים: גיבוי משני מקורות חשמל לפחות בכל אתר. הגנה מפני הצפות . ושריפות חלק מהאתרים הינם תת קרקעיים. אבטחה פיזית וביומטרית. שירותי אבטחה ושמירה מסביב לשעון.

צור קשר

התקשרות חזרה

היתרונות שלנו

איכות ואבטחה

GLOBAL CLOUD לא מתפשרת על רמת האבטחה ועל שרידות גבוהה נושא מהווה בסיס בתכנון ובביצוע של כל פרויקט קטן כגדול.

תמיכה מקיפה

צוות תמיכה פועל 24/7 לספק מענה מהיר ואיכותי ללקוחותינו.

התאמה אישית

GLOBAL CLOUD מאמינה שלכל ארגון יש את הצרכים הייחודיים שלו הן בפן הניהולי והן בפן הטכנולוגי , לכן צוות מהנדסי המכירה של GLOBAL CLOUD דאגו לבנות מערכת דינמית המאפשרת תפירת פתרון ייחודי עבור הארגון שלך

סקירה כללית של השירותים

ביקורת קלה מציעה מגוון רחב של שירותים המכסים כמעט כל צורך של עסקים מודרניים.
למידע נוסף על השירותים שלנו למטה.

ביקורת וחשבונאות

ביקורת וחשבונאות שירותי להבטיח את החברה שלך עם דרישות החוקים הרלוונטיים, תקני הדיווח הכספי, התקנות, הכללים, החוזים או המענקים, ויכולים לסלול כביש להצלחת החברה שלך.

תכנון מס

תכנון פרואקטיבי הוא המפתח להקטנת חבות המס שלך. אנחנו עובדים עם עסקים ויחידים לשלם את הסכום הנמוך ביותר של המס הנדרש על פי החוק. הנסיבות הייחודיות שלך יקבעו את האסטרטגיות ...

ייעוץ והמלצה

שירותי ייעוץ וייעוץ מספקים חשיבה אסטרטגית וייעוץ בדרכים החשובות ביותר להגברת האפקטיביות העסקית שלך, כי הביקורת הקלה יכולה להציע ללקוחותיה (כולל ייעוץ עסקי וייעוץ).

מה אנחנו עושים

ביקורת קלה מספק הדרכה ללא תחרות על ביקורת, ביקורת, וביטוח פיננסי אחרים
ו attestations משנה בצורה חסכונית מבלי לנקז את המשאבים הפנימיים.

ייעוץ

מאסטרטגיה באמצעות ביצוע, תרגול ייעוץ של Easy Easy עוזר ללקוחות לבנות את היתרון התחרותי הבא שלהם.